Засідання земельної комісії

Дата: 26.05.2022 11:08

Фото без опису  25 травня  під головуванням Євгена Знахуренка відбулось чергове засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування,  з питань місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища.

На зібранні присутні депутати сільської ради та запрошені розглянули:

- клопотання ПП «Бурякорадгосп цукрокомбінату ім. Халтуріна» щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, на якій розташована виробнича будівля по вулиці Богдана Хмельницького;

- заяви жителів населених пунктів Мартинівської ТГ щодо надання їм земельних ділянок у користування на умовах оренди для городництва із земель запасу на 2022 рік;

- звернення  громадян щодо безоплатної передачі земель комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі. З даного питання начальник земельного відділу апарату виконавчого комітету Ольга Думенко зазначила, що на підставі п.5 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення безпеки в умовах воєнного стану» під час дії воєнного стану забороняється передача земель у приватну власність та розроблення такої документації. Тому з даного питання профільна комісія прийняла рішення щодо роз’яснення громадянам про їхнє право повторно звернутися до сесії сільської ради після закінчення дії воєнного стану.