Розглянули бюджетні питання

Дата: 30.05.2022 10:37

27 травня під головуванням голови постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку за участі керівництва сільської ради та запрошених відбулось зібрання даної комісії.

Депутати обговорили та внесли на розгляд пленарного засідання сесії сільської ради бюджетні питання. Зокрема, було розглянуто: пропозиції щодо зміни до розпису бюджету на 2022 рік від виконавчого комітету Мартинівської сільської ради шляхом збільшення видатків за рахунок вільних залишків коштів та перерозподілу кошторисних призначень; пропозиції щодо змін до розпису бюджету на 2022 рік від відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради шляхом збільшення видатків за рахунок вільних залишків коштів та перерозподілу кошторисних призначень; питання щодо виділення коштів у вигляді субвенції до обласного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, а саме на експлуатаційне утримання доріг 10 000 000,00 грн.