A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мартинівська сільська громада
Полтавський

Поважаймо один одного та слідкуймо за чистотою і порядком на своїй землі !

Дата: 17.06.2022 12:56
Кількість переглядів: 218

  Минулого року, відповідно плану роботи Мартинівської сільської ради, за кошти сільського бюджету було закуплено та встановлено у населених пунктах громади  контейнери для збору пластику.

 Дані сміттєві баки розміщені з метою роздільного сортування сміття, збереження чистоти та порядку в громаді та спонукання місцевих жителів до належного ставлення до оточуючого світу.

  Такий напрямок поліпшення екологічної ситуації у селах Мартинівщини не є ціллю збагачення чи поповнення казни, а є прикладом відповідного відношення громадян до довкілля.

 

  Робота щодо придбання та встановлення сміттєвих баків для роздільного збору сміття продовжується.

  Так, сьогодні на засіданні виконавчого комітету Мартинівської сільської ради було прийнято рішення внести зміни  до  Програми підтримки та розвитку Халтуринського госпрозрахункового сільського комунального підприємства на 2022 рік, а саме: придбання пластикових контейнерів для збору сміття у кількості 50 штук та металевих контейнерів для збору пластикових бляшанок у кількості 10 штук. Клопотав з даного питання  в.о. директора Халтуринського ГСКП Михайло Гаврюшенко.

 

 

 

Шановні гості та жителі Мартинівської громади!

Поважаймо один одного та слідкуймо за чистотою і порядком на своїй землі !


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора