Прийняли ряд важливих рішень, актуальних у часи сьогодення

Дата: 17.06.2022 14:24

Фото без опису Сьогодні під головуванням очільника Мартинівської сільської ради за участю 14 представників виконавчого комітету та запрошених відбулось зібрання.

На порядку денному – ряд важливих питань, актуальних на теперішній час.

Зокрема, учасниками засідання проведено наступну роботу: обговорено підготовку об’єктів комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років; стан підготовки закладів освіти Мартинівської сільської ради до нового навчального року; затверджено кошторис на поточний ремонт з улаштуванням укриття в підвальному приміщенні Мартинівського ліцею; затверджено Програму забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей – мешканців Мартинівської сільської територіальної громади та Програму підтримки четвертого відділу Полтавського РТЦК та СП; внесено зміни до Програми підтримки та розвитку Халтуринського ГСКП на 2022 рік; затверджено Перелік адміністративних послуг (у новій редакції), інформаційних та технологічних карток адмінпослуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Мартинівської сільської ради; внесено зміни до складу діючих комісій, а саме, до складу комісії з обстеження зелених насаджень та території ТГ та до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету; розглянуто  інші питання порядку денного.

Фото без опису   У «Різному» обговорили можливість придбання тепловізорів для військових-земляків, які боронять нашу Батьківщину у війні.

Під час зібрання звучали різні думки з тих чи інших питань, обговорювались пропозиції та надавались вказівки. Увесь процес проведення засідання  буде занотовано у протоколі для подальшого виконання.