До уваги сільськогосподарських підприємств, фермерів, а також  громадян, які обробляють земельні  ділянки

Дата: 05.07.2022 14:24

Шановні мешканці  громади !

Мартинівська сільська рада  звертає  увагу сільськогосподарських підприємств, фермерів, а також  громадян, які обробляють земельні  ділянки для вирощування сільськогосподарських культур для власного споживання та реалізації, що наразі вкрай необхідно забезпечити в Україні продовольчу безпеку в умовах воєнного стану.

Додатково повідомляємо про необхідність дотримання вимог чинного законодавства  при застосуванні пестицидів та агрохімікатів. Всі роботи  з пестицидами слід проводити в ранкові (7-10) і вечірні (18-22) години при мінімальних висхідних  повітряних потоках. Ряд нормативних документів регулюють порядок застосування пестицидів і агрохімікатів сільгоспвиробниками.

Крім того, при проведенні обробок індивідуальних садів і городів засобами захисту рослин, необхідно дотримуватися вимог ст.103 «Зміст добросусідства» Земельного кодексу України, відповідно якої власники та  землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок  відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам земельних ділянок завдається найменше незручностей.

Дотримання вищезазначених правил є запорукою збереження власного здоров`я та попередження забруднення навколишнього природнього середовища!