Скликається засідання виконавчого комітету

Дата: 13.07.2022 08:52

15 липня цього року о 10-00 в приміщенні Мартинівської сільської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.на розгляд заплановані питання:

1.

Про ремонт доріг комунальної власності в населених пунктах Мартинівської сільської територіальної громади в2022 році.

1.

Про затвердження кошторису поточного ремонту  зовнішніх систем водовідведення 16-ти кв. житлового будинку в с. Мартинівка, вул. Лисенка, 2 Полтавського району Полтавської області.

1.

Про внесення змін до бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 16567000000).

1.

Про соціальний захист учасників АТО, ООС та внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області на 2022-2023 роки

1.

Про комісію для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує соціальних послуг при Виконавчому комітеті Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

1.

Про затвердження Порядку формування фонду житла Мартинівської сільської ради, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо

переміщених осіб.

1.

Про внесення змін до ресурсного забезпечення Програми оздоровлення

та відпочинку дітей на 2021-2025 роки

1.

Про затвердження протоколу комісії з питань ТЕБ та НС Мартинівської сільської ради №18 від 06.07.2022 р.

1.

Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.

1.

Про затвердження акту прийому-передачі товарно-матеріальних цінностей.

1.

Про затвердження Переліку суспільно корисних робіт, що можуть виконуватися в умовах воєнного стану на території Мартинівської сільської територіальної громади.