Футбольна гра на підтримку Збройних Сил України

Дата: 26.07.2022 09:28

23 липня на місцевому стадіоні у с. Мартинівка відбувся благодійний матч з   футболу на підтримку Збройних Сил України.

Гра відбулась між командами ветеранів-футболістів з Карлівщини та Полтавських спортивних журналістів.

Участь у спортивному заході взяли:  голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко, заступник голови Мартинівської сільської ради Олександр Родик, начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречка, староста Білухівського старостинського округу Алла Бойченко, староста Варварівського старостинського округу Михайло Данець, заступник Карлівського міського голови Юрій Ткачов, в.о. керівника Халтуринського ГСКП Михайло Гаврюшенко, керівник Карлівського військового комісаріату Сергій Лукаш, тренери, вболівальники та гості села.

Під час гри зібрали 13 тис.150  грн. Ці кошти буде передано на потреби бійців, що боронять нашу країну.

Дякуємо усім, хто долучився до цієї корисної та благодійної справи!

P.sТого дня було напрочуд красиве небо, а після завершення гри засяяла подвійна веселка! Це добрий знак! Перемога вже скоро! Перемога за нами! Все буде Україна!