"Українців не зламати!". 28 липня вперше відзначатиметься День Української Державності

Дата: 26.07.2022 12:30

У четвер, 28 липня, в Україні вперше відзначатимуть День Української Державності. Цьогоріч державне свято відбудеться під час шостого місяця повномасштабної війни

Про це сказав президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення.

"Вперше. Відзначимо в час такої жорстокої війни – на шостому її місяці. Після восьми років війни на Донбасі. Але відзначимо. Попри все. Бо українців не зламати. День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру", - сказав він.

За словами президента, зараз перед країною є важливе національне завдання - працювати разом на перемогу.

"А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити раніше попереднім поколінням. Це стосується й нашого захисту в цій війні за незалежність, і нашого руху в об’єднану Європу, до повноправного членства у ЄС, і нашої здатності стати однією з найбільш сучасних держав світу. Немає зараз тих, хто в цьому сумнівався б. Є лише ті, хто сперечається, як цього досягнути. Це буде. Це ознака віри в Україну – не тільки нашої власної віри", - сказав президент.

Зеленський додав, що впродовж цього тижня, з понеділка 25 липня, в Україну прибудуть партнери та будуть важливі переговори, "а найважливіше – буде подальше просування українських позицій. На фронті, в дипломатії, в економіці".