Розглянули бюджетні питання

Дата: 11.08.2022 12:16

Фото без опису   10 серпня під головуванням голови постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Юрія Шраменка за участі голови сільської ради Віктора Котенка та запрошених відбулось зібрання.

Депутати обговорили та врегулювали бюджетні питання. Зокрема, було розглянуто: питання оренди та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна Мартинівської сільської ради; про передачу спецтехніки на баланс Халтуринського ГСКП в межах комунальної власності ТГ; про надання дозволу на списання комунального майна з балансу Халтуринського ГСКП; про схвалення та затвердження звіту про виконання бюджету за I півріччя 2022 року; звернення КНП «Карлівська лікарня ім. Л.В. Радевича» щодо виділення додаткових коштів на ремонт будівлі моргу та придбання камери для зберігання тіл; звернення виконавчого комітету Мартинівської сільської ради до ДП «Агенства місцевих доріг Полтавської області» щодо необхідності проведення поточного (аварійного) ремонту доріг загального користування місцевого значення .

Всі питання порядку денного засідання постійної депутатської комісії  з питань планування бюджету та фінансів внесені на розгляд пленарного засідання сесії сільської ради.