ЗАБОРОНА спалювання листя або сміття!!!!

Дата: 08.09.2022 12:10

ВАГ нагадує про заборону спалювання спалювання сухої трави, очеретів, стерні, листя та побутових відходів Це робити ЗАБОРОНЕНО! - це призводить до забруднення повітря, води та ґрунту - це шкідливо для здоров'я, адже при спалюванні виділяється бензопірен, що може викликати у людини рак - це може перерости у неконтрольоване горіння. Спалювати листя забороняє низка законів, а Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає за це покарання у вигляді штрафу. Розмір штрафу: від 340 до 1360 гривень для громадян, і від 850 до 1700 гривень - для посадових осіб. Ми рекомендуємо компостувати листя – спеціальний резервуар або просто яма, куди можна помістити листя, а потім помірно його зволожувати. Навесні цим добривом можна удобрити ґрунт.