Футбольна гра в пам’ять про загиблого Героя-односельчанина Дмитра Барвіна

Дата: 12.09.2022 14:14

Фото без опису    10 вересня на центральному стадіоні у с. Мартинівці за участю футбольних команд Мартинівської та Карлівської територіальних громад відбувся  турнір, присвячений пам’яті загиблого в зоні АТО односельчанина Дмитра Барвіна.

На церемонії відкриття спортивного заходу були присутні: батьки та рідні загиблого Героя, очільники та депутати Мартинівської сільської ради, представники комунального підприємства та бюджетних установ громади, старости Білухівського та Варварівського старостинських округів, керівники Карлівської міської ради та Карлівського військового комісаріату, вболівальники.

Відкрив спортивне свято господар змагань - Мартинівський сільський голова Віктор Котенко.

За результатами футбольної гри перемогу здобула команда «Федорівка» Карлівської ТГ, друге місце посіла команда «Колос» с. Варварівка, третє місце виборола  ФК «БМВ» с. Мартинівка.

P.s. Під час гри всі бажаючі мали змогу підтримати Збройні Сили України. Місцевими жителями та гостями населених пунктів ТГ зібрано 3 тис. 506 грн. Ці кошти будуть передані на потреби бійців, що боронять нашу країну.