Скликається чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 21.09.2022 16:10

19 вересня цього року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження №82-ос, згідно якого скликається чергове засідання  виконавчого комітету Мартинівської сільської ради 23 вересня   2022 року на 10-00 годину у приміщенні Мартинівської сільської ради.

Для розгляду на засіданні  виконавчого комітету  сільської ради в порядок денний внесені наступні питання:

1.

Про затвердження Програми підтримки Збройних Сил України та правоохоронних органів на 2022-2024 роки.

1.

Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку Халтуринського госпрозрахункового сільського комунального підприємства на 2022 рік.

1.

Про внесення змін до Програми підтримки підрозділів територіальної оборони  на території Мартинівської сільської  територіальної громади на 2022 рік.

1.

Про внесення змін до Програми соціального захисту та підтримки  внутрішньо переміщених осіб на території  Мартинівської сільської територіальної  громади на 2022-2024 роки.

1.

Про внесення змін до Програми підтримки військовослужбовців, які перебувають на військовій службі в Збройних силах України на 2022 рік.

1.

Про внесення змін до бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 16567000000).

1.

Про затвердження мережі закладів освіти Мартинівської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік.

1.

Про колективні договори закладів освіти Мартинівської сільської ради.

1.

Про нагородження педагогічних працівників та бібліотекарів Мартинівської територіальної громади з нагоди професійних свят.

1.

Про надання статусу службового житла квартирі № 8 по вул. Богдана Хмельницького, 6 в с. Мартинівка та видачу службового ордера гр. Савєльєву О.П.

1.

Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з придбання на вторинному ринку житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Мартинівській територіальній громаді від 29 серпня 2022 року № 1.

1.

Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.

1.

Про внесення доповнень до  Правил благоустрою  територій населених пунктів Мартинівської сільської ради Полтавської області.

1.

Про внесення змін до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в межах населених пунктів на території Мартинівської сільської територіальної громади.

1.

Про призначення опікуна для недієздатної особи (затвердження  висновку опікунської ради  виконавчого комітету).

1.

Про звернення до Міністерства цифрової трансформації України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації

України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій та операторів мобільного зв’язку.

1.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку.