A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мартинівська сільська громада
Полтавський

Вітаємо працівників освіти з професійним святом!

Дата: 30.09.2022 15:09
Кількість переглядів: 197

 Шановні вчителі, викладачі, педагоги дошкільної та додаткової освіти, ветерани педагогічної праці!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого

професійного свята — Дня вчителя!

За чудовою традицією на початку жовтня ми зі словами вдячності й любові звертаємося до людей, які вибрали благородну професію педагога. У кожного з нас в житті є свій Вчитель — той, хто мудрістю, душевною щедрістю, глибокими знаннями допоміг пізнати свій внутрішній світ, зробив його багатшим, навчив будувати майбутнє.

Саме від Вчителя, його професійних і людських якостей багато в чому залежить доля учнів, завтрашній день країни.
Ви — головне багатство нашої освітньої системи. Завдяки вашому професіоналізму, терпінню, любові до своєї справи та дітям розкриваються і реалізуються здібності учнів. Ви допомагаєте хлопцям і дівчатам визначити своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях. Зберігаючи все позитивне, що вже накопичено в вітчизняній системі освіти, активно впроваджуєте педагогічні інновації, які сприяють широкому поширенню досвіду та знань.

У це чудове свято прийміть щиру подяку за вашу працю. Низький уклін і тим, хто віддав системі освіти кращі роки свого життя і знаходиться на заслуженому відпочинку. Нехай тепло душі, яке ви щедро віддаєте дітям, повертається до вас здоров'ям, щастям і енергією для нових шляхетних звершень в ім'я майбутнього нашої громади та України.

 

З повагою,

сільський голова                                                       Віктор Котенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора