Робочий візит до Краснянського ФАПу

Дата: 10.10.2022 15:04

Сьогодні свій робочий візит до Краснянського ФАПу здійснили очільники Мартинівської  територіальної громади.

Метою робочої поїздки був огляд приміщення медичного закладу, в якому нещодавно завершились ремонтні роботи.

ФАП обладнано сучасними меблями, проведено електромережу, підключено інтернет-зв’язок.

У ході спілкування працівник лікувального закладу Богдана Микитенко порушила питання забезпечення ФАПу оргтехнікою та холодильником для зберігання медикаментів.  З метою вирішення цього питання сільський голова пообіцяв найближчим часом провести розмову з директором КНП «Карлівський ЦПМСД», в структурі якого знаходиться Краснянський ФАП.

Потому Віктор Котенко та його заступник Олександр Родик спільно із місцевим жителем Олександром Перуном оглянули частину приміщення, де планується облаштувати котельню та встановити твердопаливний котел для обігріву сільського будинку культури.

Плани керівників Мартинівської ТГ поступово реалізуються.

Все буде добре! Все буде Україна!