Відбувся концерт фольклорного гурту "Святовид" та солістів заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України.

Дата: 17.10.2022 13:30

15 жовтня до Мартинівської ТГ завітали гості.

Вперше у приміщенні місцевого будинку культури з нагоди Дня Захисників та Захисниць, Дня козацтва та Покрови відбувся концерт фольклорного гурту "Святовид" та солістів заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України.

Для жителів та гостей нашої громади професійно лунали авторські та народні пісні, патріотичні вірші у виконанні  вокалістів Даніїла Клягіна, Світлани Чередніченко та народних артистів України Галини Довбецької та Ігора Левенця. Разом з артистами глядачі переживали різні емоції: смуток і біль розлуки, тривогу чекання, неймовірну віру в силу наших захисників і нашу їм вдячність за те, що можемо зустрічати новий день. Тільки музика затихала – лунали палкі аплодисменти від захоплених слухачів.

На заході були присутні працівники відділу освіти, культури та спорту на чолі із Тетяною Гречко. Тетяна Сергіївна вітала присутніх зі святами та дякувала виконавцям за чудове свято, яке вони влаштували  для місцевого населення.

Такі заходи об’єднують. І того дня, під час концерту, кожен охочий житель громади зміг долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ. Спільними зусиллями  зібрали 5 тисяч 275 гривень.

Дякуємо артистам за прекрасний виступ, а всім вам, активні українці, за допомогу військовим!

Крокуємо впевнено до Перемоги!