Розпочато ремонтні роботи будівлі місцевої пожежної охорони

Дата: 18.10.2022 14:30

Незважаючи на війну і непросту ситуацію у нашій країні, у Мартинівській сільській раді активно продовжується робота щодо реалізації запланованих та поставлених завдань з метою покращення життєдіяльності та добробуту людей у громаді.

У січні цього року Віктор Котенко провів робочу зустріч із керівництвом Полтавського районного управління ГУ ДСНУ у Полтавській області та  керівником Карлівського ДПУ ДПРУ, на якій було обговорено щодо організації та забезпечення пожежної безпеки на території Мартинівської громади та створення підрозділу місцевої пожежної охорони. Цього ж дня було оглянуто приміщення, де запланували розмістити підрозділ МПО.  Дане питання  на черговій сесії Мартинівської сільської ради підтримали депутати та прийняли рішення про виділення коштів із місцевого бюджету на придбання пожежного автомобіля.

Весною Віктор Котенко спільно із депутатом сільської ради Юрієм Хараком, здійснили поїздку до м. Прилуки з метою огляду запропонованого ТОВ «СПЕЦПОЖТЕХНІКА та ПТО» пожежного транспорту з подальшим його придбанням.

Наступним кроком була співпраця із ТОВ  «БІМБУД» щодо виконання робочого проекту реконструкції будівлі сільськогосподарського призначення під будівлю місцевої пожежної охорони по вул. Калиновій, 4, що у Мартинівці.

Цими днями у нашій громаді розпочато ремонтні роботи даної будівлі, відповідно вказаного проекту.

Та вже у жовтні-листопаді  чекаємо на прибуття пожежного автомобіля.

Кінцевий результат – найближчим часом запрацює підрозділ місцевої пожежної охорони Мартинівської сільської ради.

Все буде добре! Все буде Україна!