Житлова та фінансова допомога від БФ "Карітас"

Дата: 21.10.2022 12:18

За сприянням керівництва Мартинівської сільської ради, сьогодні, 21 жовтня, у приміщенні ЦНАПу свою роботу провів благодійний фонд «КАРІТАС ПОЛТАВА».

Внутрішньо переміщені особи, що винаймають житло,  мали змогу подати документи на отримання компенсації витрат на оплату комунальних послуг або кошти на тверде паливо (дрова, брикети, вугілля) для опалення житла протягом опалювального періоду 2022/23 років в сумі 16 200 грн.

Дані  громадяни, відповідно встановлених  критерій відбору, разом із соціальним працівником «Карітас» заповнювали анкету-заявку на участь у програмі та надавали оригінали документів всіх членів родини.

Допомога у рамках благодійної Програми стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу.