Ситуація в енергетичній системі країни залишається напруженою

Дата: 25.10.2022 09:39

Фото без опису Через масовані удари ракетами та дронами-камікадзе по цивільній енергетичній інфраструктурі України та різке зростання рівня споживання електроенергії,  «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії.

Коли і на скільки вимкнуть електроенергію, не знають ніхто (ні у Карлівці, ні у Полтаві). Тим більше, це не залежить від будь якої посадової особи на місцевому рівні. Тому завчасно попереджувати не має змоги.  Ми лише можемо робити все для допомоги нашій армії та мінімізувати наслідки атак ворога.

Ситуація в енергетичній системі країни залишається напруженою, тому економити електроенергію сьогодні й надалі вкрай важливо. Відтак  усіх свідомих громадян просимо продовжити економити електроенергію, особливо у пікові години споживання: 07.00-11.00 та 17.00-22.00

Це — випробування, яке випало на долю нашого покоління. В нас війна Народна. Ми переможемо і все у нас буде добре! Слава Україні!