І знову прийшла біда у Мартинівську громаду.

Дата: 25.10.2022 16:28

Фото без опису Страшна звістка сколихнула село Білухівку та всю громаду про трагічну  загибель нашого земляка, захисника Привиденого Сергія Васильовича.

Ми глибоко співчуваємо родині, друзям… …Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі…

Привидений Сергій Васильович   народився 9 липня 1974 року в селі  Білухівка Карлівського району Полтавської області. Дитинство пройшло на людній вулиці, де було багато дітвори, друзів, сусідів. Сергій зростав енергійним, веселим, оточений любов’ю рідних та близьких.

Після закінчення   Білухівської середньої школи, здобув освіту механізатора. Служив у Армії.

Сергій Васильович невтомний трудівник: працював трактористом у місцевому колгоспі. Після одруження змінив місце проживання, працював охоронцем.

24 лютого життя кожного з нас, як і всієї країни,  змінилося. Кожен громадянин нашої держави почав працювати на нашу перемогу. В перші дні війни Сергій Васильович,  разом з іншими патріотами, взяв до рук зброю і став на захист нашої держави у лавах Збройних сил України. Після навчання зразу потрапив на передову. В селі Олександрівка був поранений. Після Дніпровського госпіталя знову став на захист рідної країни. ….

22 жовтня життя захисника Сергія Привиденого закінчилося трагічно від кулі ворога  під містом Бахмут.

Шановні земляки!

Зустріньмо «живим коридором» та проведімо в останню путь нашого загиблого Героя.

Живий коридор формуватиметься 26 жовтня 2022 року на в'їзді в село Білухівка (від зупинки) о 12 год.30 хв. У разі зміни часу, буде повідомлено додатково.