Провели в останню путь загиблого Героя

Дата: 26.10.2022 17:34

Фото без опису Ну от і все. Від ворожої кулі обірвалося ще одне життя. Ще один Захисник України оберігає нас з небес.

Сьогодні «живим коридором», стоячи на колінах, жителі Мартинівської ТГ віддали шану полеглому Герою, Привиденому Сергію Васильовичу.

У цивільному житті Сергій був хорошою людиною – розумною, гостинною, веселою. Він любив своє життя, свою країну і віддав своє життя за нас, за свою Батьківщину. Він вірив у демократію і свободу, і мріяв про незалежну державу. Він хотів бачити нашу Україну квітучою, багатою та високорозвиненою. Він пишався тим, що він українець.

Життя обірвалося  у 48 - річному віці 22 жовтня 2022 року у бою під Бахмутом Донецької області. 8 місяців Сергій Васильович захищав свій край, свою країну, бо вірив у краще, вірив у Перемогу. А вона обов’язково буде! Буде за нами!

Після заупокійної служби траурна колона рухалась по вулиці Степовій, що у Білухівці, де мешкав наш Воїн Сергій Привидений, до місця його останнього спочину на Паризькому кладовищі.

Військові, які прибули на поховання свого побратима, вшанували його пам’ять трьома пострілами в небо.

Герої ніколи не вмирають… Вічна слава Захиснику України!