Графік погодинних вимкнень світла по чергам ГПВ на листопад 2022 року

Дата: 31.10.2022 09:57

Фото без опису Згідно встановленого графіку відключення електроенергії у Полтавській області, публікуємо графік відключень електроенергії на території Мартинівської сільської ради в листопаді 2022 року.

Область розділили на три черги, які вимикатимуть за встановленим графіком.

Розподіл підприємств, сіл і селищ, а також вулиць у населених пунктах відбувся відповідно до дільниць і філій АТ «Полтаваобленерго»

Населені пункти Мартинівської ТГ відносяться до другої та третьої черги.

До другої черги, яку обслуговує Варварівська ТС належать:

с. Варварівка (крім с. Весняне), с. Мар’янівка, с. Мартинівка (вул. Садова, Грушева, Сковороди, Дмитра Барвіна, Шевченка, Лейтенанта Сороки, Кучеренка, Богдана Хмельницького до Мартинівського ліцею)

До третьої черги, яку обслуговує Білухівська ТС належать:

с. Білухівка, с-ще Вакулиха, с-ще Шевченка, с-ще Красне, с-ще Тишенківка, с. Мартинівка (вул. Богдана Хмельницького до Мартинівського ліцею, вул. Мар’янівська, Калинова, Лисенка, Лісова Поляна, Набережна, Вчительська, Грушевського, Лесі Українки, Незалежності, 23 Вересня, Першотравнева, Нова, Світла, пр. Каштановий); с Варварівка (вул. 8 Березня, Орачівська, Новоселівська, Тернова, Сумська, Ясенова, Бузинова, Хліборобів, Виробнича, Сумська, Зарічна, пр. Високий, с. Весняне).

Якщо температура повітря сягатиме більше 10 градусів за Цельсієм – світло вимикатимуть на 2 години (згідно графіку).

Якщо температура повітря становитиме менше – 10 градусів за Цельсієм – світло вимикатимуть не більше, ніж на 1,5 години (згідно графіку).