Почесна грамота Полтавської ОВА Кичатому Володимиру Олексійовичу

Дата: 09.11.2022 15:38

Фото без опису З нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у приміщенні Полтавської обласної філармонії відбулись урочистості та святковий концерт за участі керівників та працівників структурних підрозділів галузі «Культура».

Начальник відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради Тетяна Гречко та головний спеціаліст Ріта Шандиба були присутні на святковому заході.

Кращих працівників культури нагородили Почесними грамотами Полтавської обласної військової адміністрації.

Поміж ними і наш земляк, який в даний час перебуває в ЗСУ, художній керівник Білухівського сільського будинку культури Мартинівської сільської ради Володимир Олексійович Кичатий.

Вітаємо! Бажаємо міцного здоров’я, незламної волі, сили духу, незгасимої енергії, добра і миру!