Відбулась чергова сесія Мартинівської сільської ради

Дата: 20.11.2022 18:41

Фото без опису 18 листопада під головуванням Віктора Котенка за участю депутатів, старост Білухівського та Варварівського старостинських округів, виконавчого комітету відбулося засідання XXII чергової сесіїVIII скликання Мартинівської сільської ради.

Перед початком проведення сесії головуючий ознайомив присутніх з порядком денним та регламентом роботи на зібранні. За пропозицією обрали лічильну комісію, до складу якої  увійшли Наталія Губа, Олександр Іванілов та Світлана Пономаренко.

Фото без опису  Депутатами проведено наступну роботу:

• внесено зміни до: Програми  Халтуринського ГСКП на 2022 рік;  до Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської територіальної громади на 2022-2024 роки; до Програми підтримки військовослужбовців, які перебувають на військовій службі в Збройних Силах України на 2022 рік; до Програми підтримки ЗСУ та правоохоронних органів на 2022-2024 роки;
  • затверджено: Програму Мартинівської сільської територіальної громади стосовно підтримки незахищених верств населення на території сільської ради в 2022 році; Програму виплати одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку; Програму забезпечення подарунками до новорічних та різдвяних свят дітей закладів дошкільної та закладів загальної середньої освіти на 2022-2024 роки;
  • затверджено звіт про виконання бюджету Мартинівської територіальної громади за III квартал 2022 року та внесено необхідні зміни до бюджету на 2022 рік;
  • затверджено розпорядження сільського голови, прийняті в міжсесійний період;
  • прийнято рішення щодо вступу до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об'єднаних територіальних громад»;
  • розглянуто та прийнято рішення з ряду земельних питань (клопотання АТ «Полтаваобленерго», ПрАТ «ВФ Україна», ФГ «С.В.Житниця», ГПУ «Шебелинкагазвидобування»); затверджено Порядок визначення плати за землю при встановленні сервітутів для суб'єктів господарювання в галузі дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення та/або їх видобування на землі комунальної власності територіальної громади Мартинівської сільської ради; затверджено технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності під полезахисною лісовою смугою на території Мартинівської сільської ради; та інше.

Фото без опису Всі  опрацьовані на пленарному засіданні питання попередньо були розглянуті депутатами на профільних постійних комісіях сільської ради, тому сесія працювала продуктивно та злагоджено.

У «Різному» слово мав сільський голова Віктор Котенко, який звернув увагу присутніх на проблему сьогодення щодо аварійних та планових відключень електроенергії та можливого відключення світла на довготривалий термін у випадку повторної ракетної атаки російських окупантів. Відповідно до вказівок голови Полтавської ОВА, даних під час відеонаради, потрібно ще раз перевірити та оглянути всі пункти обігріву, які знаходяться на території громади, провести аналіз забезпечення їх твердим паливом, генараторами та водою.

Заступник сільського голови Олександр Родик виступив з приводу відповідального ставлення до людей похилого віку  та одиноких громадян, які проживають на території громади, у випадку довготривалого відключення світла та тепла.

Керівник Халтуринського ГСКП Михайло Гаврюшенко мав слово щодо проведеної роботи по підготовці до зимового періоду.

Підсумки пленарного засідання чергової сесії підвів сільський голова, дякував усім за роботу, бажав терпіння, єдності та віри у кращі часи.