ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості громадського будинку, з метою передачі в оренду

Дата: 21.11.2022 15:30

Інформація про об’єкт оцінки:

Найменування об'єкта оцінки: громадський будинок загальною площею 107,3 м².

Місцезнаходження об'єкта оцінки або підприємства, майно якого оцінюється: Полтавська область, Полтавський район, с. Варварівка, Мартинівська ТГ, провулок Лісовий, 2.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку розміру орендної плати для укладання договору оренди комунальної власності.

(050)

977-14-93

(телефон замовника конкурсу)

xaltyrinorada@ukr.net

(електронна адреса замовника конкурсу)

1. Дата, час і місце проведення конкурсу: Конкурс відбудеться 9 грудня 2022 року об 10.00 у приміщенні Мартинівської сільської  ради за адресою:  Полтавська область, Полтавський район, с. Мартинівка, вул. Богдана Хмельницького, 18.Телефон для довідок: (050) 977-14-93.
  2. Кінцевий термін подання документів: Документи для участі у конкурсі приймаються до  8 грудня 2022 року включно.
  3. До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

5.Конкурс та документація претендента, що подається, складається з:

5.1. Конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіткалендарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни на дання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом

• 2. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (згідно з додатком 3 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
    1.  Підтвердних документів:
  • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно з додатком 4 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами));
  • інформація про претендента (згідно з додатком 5 Наказу ФДМУ від 31.12.2015 №2075 (зі змінами)), а також - копія установчого документу претендента, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі й яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки нежитлового приміщення та підписання звіту про оцінку нежитлового приміщення, завірені їхніми особистими підписами, копії кваліфікаційних документів оцінювачів, копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

Конкурс та документація претендента подається в запечатаному конверті. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію. Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності.

6. Замовником та платником робіт з оцінки є  виконавчий комітет Мартинівської сільської ради (Полтавська область, Полтавський район, с. Мартинівка, вул. Богдана Хмельницького, 18).