Про людей, які потребують захисту та підтримки

Дата: 02.12.2022 10:19

3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з обмеженими можливостями.

Відзначення цієї символічної дати  дозволяє привернути увагу суспільства до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. Це нагадування всім про обов'язок перед такими людьми, що потребують захисту та підтримки.

Люди з обмеженими можливостями – не просто категорія громадян. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.

Так, з метою підтримки родин Мартинівської територіальної громади, у яких ростуть та виховуються діти з обмеженими можливостями, згідно комплексної Програми соціального захисту населення Мартинівської сільської ради, здійснено виплату одноразової грошової допомоги 10 сім’ям на загальну суму 30 тисяч гривень.

Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров`я, можливості втілити в реальність Ваші плани та задуми під мирним українським небом