Спільно працюємо заради нашої перемоги!

Дата: 06.12.2022 12:20

Фото без опису  З метою допомоги у зміцненні обороноздатності України та на вирішення  звернення командира військової частини 3052, Мартинівська сільська рада, в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану, передали ЗСУ на безоплатній основі комунальне майно, що придбане за рахунок місцевого бюджету територіальної громади на загальну суму 465 тис.грн.

Збройні Сили України отримали: дизельні генератори, пропанові балони, бензопили, пічки-буржуйки, ємкості для душу, харчові бочки, плити-таганки, сокири, провід, шланг, молотки, ножівки, будівельні цвяхи та інше необхідне приладдя.

Військові щиро дякували за вагому допомогу  та співпрацю задля спільної єдиної мети – Перемоги над рашизмом та  миру у вільній незалежній Україні.

Все буде добре! Слава усім, хто воює за свободу! Слава всім, хто працює заради нашої перемоги!