З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ !

Дата: 07.12.2023 08:25

Шановні колеги!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем місцевого самоврядування !

Це свято об’єднує лідерів громади – тих, кому люди довірили право представляти їх інтереси, розв’язувати проблеми та робити все задля розвитку кожного з населених пунктів.

Висловлюю слова вдячності депутатам сільської ради, членам виконавчого комітету, працівникам місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, які щоденно, сумлінно та відповідально працюють на благо всієї громади, піклуючись про її розвиток та процвітання. Служіння громаді – це почесна та відповідальна місія, яку ви виконуєте з гідністю.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Бажаю вам отримувати задоволення від своєї роботи та відчувати почуття гордості за результати нашої спільної праці на шляху розбудови Мартинівської територіальної громади та України!

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю додають усім нам сили та наснаги.

З повагою,

Сільський  голова                                             Віктор КОТЕНКО