ПОВІДОМЛЕННЯ Про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 12.12.2022 10:21

про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Виконавчим комітетом Мартинівської сільської ради 09.12.2022 року,  відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015  № 2075 проведено конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна – громадського будинку, загальною площею 107,3 м², розташованого за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с. Варварівка, провул. Лісовий, 2,  яке знаходяться на балансі Виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.

За результатами розгляду конкурсною комісією поданих учасниками конкурсних пропозицій, переможцем конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна - громадського будинку, загальною площею 107,3 м², розташованого за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с. Варварівка, провул. Лісовий, 2, обрано фізичну особу підприємця – ФОП  ТЮТЮННИК Юрій Васильович.