Наказ про затвердження Інструкції про бюджетні запити на 2022 рік.

Дата: 30.09.2021 09:45

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ

МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Б.Хмельницького, 5, село Мартинівка Карлівського району Полтавської області 39520, тел. ІР-96001,E-mail- 96.finotg@post.finpl.gov.ua код ЄДРПОУ 44008606

НАКАЗ

29 вересня 2021 року                      с. Мартинівка                                                  №28

Про затвердження Інструкції

з підготовки бюджетних запитів

до проєкту бюджету Мартинівської сільської

територіальної громади  на 2022 рік за програмно-цільовим

методом та прогнозу на 2023-2024роки

Відповідно до  статті 75 Бюджетного кодексу України  та наказу Міністерства фінансів України від 17 липня 2015 року № 648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів, зареєстрованого в Міністерстві юстиції від 06 серпня 2015 року за №957/27402 (зі змінами), з метою забезпечення складання проєкту бюджету Мартинівської сільської територіальної громади.

Наказую:

1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів до проєкту бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2022 рік за програмно-цільовим методом та прогнозу на 2023-2024 роки (додається).
  2. Головному спеціалісту фінансового відділу Мартинівської сільської ради Рябченко О.П. довести  інструкцію до головних розпорядників бюджетних коштів бюджету Мартинівської сільської територіальної громади на 2022 рік  за програмно-цільовим методом та прогнозу на 2023-2024 роки та форми бюджетних запитів та забезпечити офіційне оприлюднення цього наказу на сайті Мартинівської сільської ради.

3.Цей наказ набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.

4.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник фінансового відділу                       Юлія ДУМЕНКО