Високу військову відзнаку вручили батькам загиблого Героя.

Дата: 12.01.2023 11:52

Фото без опису Сьогодні представники 4 відділу Полтавського РТЦК та СП за участі очільників Мартинівської ТГ вручили батькам загиблого Героя Забари Вадима Юрійовича орден «За мужність» III ступеня за підписом Президента України.

Цю нагороду рідні Вадима отримали в знак подяки за сина, який віддав своє життя за Україну у боротьбі із російськими окупантами.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Вадим Забара нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Крім цієї почесної місії, військові разом із секретарем сільської ради Оленою Ляховою, здійснили візит до родин загиблих Героїв Прийми Сергія Івановича та Гажієнка Віталія Анатолійовича. Рідні отримали солодощі та сертифікати на придбання товарів від благодійного фонду «Полтавський батальйон небайдужих».

Дуже прикро, сумно і тужно, що діти, дружини та батьки залишились без своїх найдорожчих. Ми завжди будемо пам’ятати подвиги наших Героїв – земляків, дякувати їм за можливість жити на своїй рідній землі.

Герої не вмирають! Вони завжди у наших серцях!