Заспіваймо пісню про Україну!

Дата: 13.01.2023 13:09

Фото без опису З нагоди новорічних свят та з метою підтримки Збройних Сил України у Мартинівському Будинку культури відбувся благодійний концерт. Місцевих жителів та гостей громади вітали учасники народного хору «Білухівське джерело» під керівництвом Віктора Скрилькова.

У виконанні аматорів сцени лунали пісні про українське слово, про калинову українську землю, про душу українського народу, про наших захисників. Співали і про полтавські галушки, колядували та жартували. «Нас хочуть здолати, а ми будемо співати», - говорила ведуча.

Глядачі оплесками дякували солістам Ксенії Криванич, Ніні Криванич, Лілії Марюшко, Любові Ляскало, Віктору Скрилькову, вокальному ансамблю «Золота осінь» та всьому колективу «Білухівське джерело».

Далі присутні мали змогу помріяти «про майбутнє України» разом із гуртом «Гвардія» Білухівського СБК, який нещодавно відзначив своє 10-ти річчя з дня створення. Микола Руденко, Сергій та Микола Андрійченко, Віктор Скрильков "запалили" зал своїм виконанням українських та патріотичних пісень. «Нас не здолати, нас не скосити, бо ми є нація, якій вічно жити», - вокалили артисти. Під час виконання пісні «Заспіваймо пісню про Україну», всі глядачі піднялись і зі слізьми на очах, аплодуючи, співали «Ми ніколи не зречімося рідної мови, ми ніколи не зречімося рідної землі….»

На завершення концерту начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко разом із головою Мартинівської сільської ради Віктором Котенко вручили керівнику народного хору Віктору Скрилькову особисто та всьому колективу «Білухівське джерело» ряд почесних грамот, подяку, диплом та подарунки.

Зібрані на благодійному концерті кошти у сумі 9 тис.630 грн. будуть передані 72-й бригаді ЗСУ для придбання автошин на вантажний автомобіль.

Велика вдячність артистам Білухівського старостинського округу за вашу творчу роботу, таланти, вміння та українську пісню!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!