Скликається засідання виконавчого комітету

Дата: 26.01.2023 13:50

23 січня 2023 року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження про скликання чергового засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради, яке відбудеться 27 січня цього року в приміщенні сільської ради. На розгляд виконкому винесені питання:

1. Про стан роботи зі зверненнями громадян в 2022 році.
  2. Про організацію громадських робіт на території Мартинівської сільської ради в 2023 році.
  3. Про затвердження плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС на території сільської ради у 2023 році.
  4. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Мартинівської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про надання дозволу на списання товарно-матеріальних цінностей.
  6. Про зміну статусу службового житла та передачу до Фонду житла Мартинівської сільської ради, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
  7. Про надання квартири з Фонду житла Мартинівської сільської ради для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської територіальної громади.
  8. Про повідомну реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Халтуринського госпрозрахункового сільського комунального підприємства Полтавського району Полтавської області на 2023-2028 роки.
  9. Про компенсації витрат власникам житлових приміщень за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб по Мартинівській  територіальній громаді у грудні 2022 року.
  10. Про надання соціальних послуг.
  11. Про припинення надання соціальних послуг.
  12. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мартинівської сільської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Мартинівської сільської ради від 17.06.2022 № 179/2022 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг (у новій редакції), інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Мартинівської сільської ради».
  13. Про призначення опікуна для недієздатної особи (затвердження висновку опікунської ради  виконавчого комітету).
  14. Про постановку на квартирний облік дитини-сироти.
  15. Про надання дозволу на укладання і підписання договорів оренди земельних ділянок від імені малолітньої дитини.
  16. Різне.