Вшанували пам'ять про Героя, який віддав своє життя за Україну

Дата: 16.02.2023 09:00

Фото без опису День 16 лютого 2015 року для жителів Халтуринської сільської ради та всього Карлівського району став журливим та трагічним. Страшна звістка сколихнула все село.

Того дня,  виконуючи бойове завдання в зоні АТО, в районі села Нижнє Лозове, що на Донеччині, загинув Барвін Дмитро Володимирович.

Минуло 8 років, а туга, біль, скорбота не минає.
Звичайно, батькам і родині сина не повернути. Та кожному із нас потрібно пам’ятати, що така молода людина у 21 рік віддала життя за Україну, за цілісність наших кордонів, за збереження миру у нашому повсякденному житті і мужньо відстоювала на передовій наше мирне життя. Пам’ятаймо про нього!

Фото без опису Щоб віддати шану та повагу своєму землякові, вшанувати його пам’ять  хвилиною мовчання, подякувати  за героїзм та мужність молодому Герою, очільники Мартинівської сільської громади відвідали могилу Дмитра Барвіна, який спочиває на Халтуринському кладовищі,  та поклали квіти.

Шановні односельці, жителі Мартинівської громади!

Запалімо свічку та згадаймо подумки чи молитвою про Дмитра, як знак того, що ми знаємо, пам’ятаємо і ніколи не забудемо.