Тарасова доба

Дата: 09.03.2023 09:51

Фото без описуШановна Мартинівсько громадо !

На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзара, світоча українського народу Тараса Шевченка.

9 березня минає 209-а річниця від його дня народження, а 10 березня – 162-і роковини смерті.

Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемливої синівської любові до нашого духовного батька, людини-велета, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.

Фото без описуМайдан, Революція Гідності, війна на сході України, повномасштабне вторгнення росії на наші землі у черговий раз пробудили в наших душах незламний Шевченківський дух до становлення й розбудови Української незалежної держави, її утвердження в європейській спільноті.

Тарас Шевченко – це код нації, а в його слові-невпокореному, живому й невмирущому - закодовані генетичні основи нашої духовності.

Саме Тарас Шевченко заклав модель руху українського народу до побудови справедливої української держави.

Згадуючи слова Шевченка українські воїни зупиняють ворога на фронті. Повторюючи «Заповіт» Тараса українці змінюють Україну, роблять її вільною та європейською.

У цей день ми закликаємо всіх українців слідувати завітам Шевченка, берегти українську мову, культуру, релігію та Державу.

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине… От де, люде, наша слава, Слава України!», – ці слова Шевченка мають стати дороговказом для всіх прийдешніх поколінь українців!.

Слава Великому Тарасу!

Слава Україні!

Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні, у день народження Великого українського Пророка, борця за волю та свободу, очільники Мартинівської сільської ради відвідали пам'ятник Тараса Шевченка, вклонилися Поету за його підтримку та віру в Україну, хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх Героїв - борців за нашу державу.

Фото без опису  Фото без опису