Скликається засідання виконавчого комітету

Дата: 21.03.2023 08:30

20 березня цього року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження за №21-од про скликання чергового засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради. Засідання відбудеться 24 березня 2023 року о 10-00 в приміщенні сільської ради. На порядок денний виконкому винесені питання:

1. Про стан поводження з твердими побутовими відходами на території Мартинівської сільської територіальної громади за 2022 рік та перспективи на 2023 рік.
  2. Про проведення весняного двомісячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення на території Мартинівської сільської ради.
  3. Про утворення добровільного формування цивільного захисту Мартинівської сільської територіальної громади.
  4. Про заходи щодо попередження виникнення пожеж на території Мартинівської сільської ради в пожежонебезпечний весняно-літній період 2023 року.
  5. Про внесення доповнень до фонду захисних  споруд цивільного захисту Мартинівської сільської територіальної громади.
  6. Про компенсацію витрат власникам житлових приміщень за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб по Мартинівській  територіальній громаді у лютому 2023 року.
  7. Про припинення надання соціальних послуг.
  8. Про надання соціальних послуг.
  9. Про зміну поштової адреси житлового будинку.
  10. Про надання дозволу дарування будинку, право користування яким має малолітня дитина.
  11. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (Здор Валерій Валерійович, 08.01.2006 р.н.).
  12. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (Здор Наталія Валеріївна, 01.01.2011 р.н.).
  13. Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування (Здор Валерій Валерійович, 08.01.2006 р.н.).
  14. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування (Здор Наталія Валеріївна, 01.01.2011 р.н.).
  15. Різне.