Провели в останню дорогу Героя Деченка Олексія Сергійовича

Дата: 26.03.2023 17:16

Фото без опису  Сьогодні Мартинівська громада попрощалася та провела в останню путь свого Героя, Захисника України, односельця Деченка Олексія Сергійовича.

Деченко Олексій народився 15 грудня 1983 року у с. Лісне, Лутугінського району Луганської області. Своє дитинство та юнацькі роки провів у нашій громаді. Початкову освіту здобував у Халтурінській школі, потім навчався у Варварівській школі-інтернаті.

Захищав Україну у зоні АТО, далі продовжив виконувати свій військовий обов'язок із 7 квітня 2022 року, коли був призваний на військову службу по мобілізації. Рідні, друзі та односельці згадують про нього, як про щирого, порядного, сміливого та справедливого хлопця.

Воював на передових позиціях на сході України.  22 березня 2023 року поблизу населеного пункту Времівка Великоновоселківської селищної громади Волноваського району  Донецької області його життя обірвалося від ворожої кулі ворога.

Фото без опису  Біля домівки Олексія зібралися рідні, друзі, однокласники, земляки, військові побратими, щоб віддати шану та провести Героя до його останнього місця спочину.

По центральній вулиці села траурна колона рухалась до місцевого кладовища. Кожен, хто стояв на колінах, зі слізьми на очах та тугою в серці дякував Герою за його подвиг перед нами, перед живими.

Школа зустріла Воїна останнім дзвінком, який подав теперішній учень Мартинівського навчального закладу.

Біля сільського будинку культури залунала журлива «Плине кача» і серце розірвало ще більше…Текли сльози, в душі щеміло, але…

На цвинтарі прощальне слово мав Мартинівський сільський голова Віктор Котенко.

Військові побратими в честь Деченка Олексія виконали три постріли в небо.

Кричала мати, плакали діти, тужила вся громада.

Ніколи не забудемо. Ніколи не пробачимо.

Спи спокійно, наш Захисник. Перемога за нами!

Світла пам'ять Герою. Вічна слава.

Фото без описуФото без опису  Фото без опису