Спортивна громада - здорова дитина!

Дата: 21.04.2023 12:05

Фото без опису Шкільні роки – найбільш безтурботні і щасливі роки в житті людини. Це той час, коли ти не знаєш більше проблем, ніж незроблене домашнє завдання. Можливо той, хто там навчається сьогодні так не думає, а спішить якомога швидше закінчити навчання та піти далі у майбутнє.

Та нам, тепер уже дорослим, дуже хочеться повернутися у своє шкільне життя. Школа – це свята, подорожі, дружба, перше кохання, позитивні емоції, щире спілкування.

От сьогодні випала приємна місія - вдалося побувати у Мартинівському навчальному закладі.

Тут відбувався турнір між школами нашої громади на тему «Спортивна громада – здорова дитина».

Першою, за жеребкуванням, виступала Мар’янівська команда «Драйф». У своєму виступі учні пропагували здоровий спосіб життя та закликали єднатися людей усієї планети у цьому руслі. Вразив їх дрес код, вокальні, хореографічні та спортивні здібності. Піраміда здоров’я – це правила здорового життя кожного.

Фото без опису  Фото без опису

Другими до виступу була запрошена Варварівська команда «Валеоздор».  Тут на високому рівні виконавча майстерність, режисура, дотепність, почуття гумору та вміння донести та розкрити тематику заходу. «Рух - це життя, а життя – це рух», - говорили виконавці. А найкраща пігулка від усіх хвороб – це «7 днів танцювати гопака».

Фото без опису  Фото без опису

Далі свій проєкт «Бути здоровим – це щастя» презентувала команда із Мартинівки «Позитив». Вони обіцяли жити щасливо, закликали відкривати свої серця для прекрасного почуття і безмежно любити життя.

Фото без опису   Фото без опису

Потому Білухівська команда «Дивоцвіт» зверталися до присутніх зі словами «чи бути здоровим – вирішувати кожному, та якщо ти впав, то знайди сили піднятися. Принцип життя – відноситись до ближнього так, як до самого себе».

Фото без опису  Фото без опису

Враження від побаченого - суперові! Всі команди - молодці! Підійшли до виступу та розкриття тематики творчо, розумно, дотепно, яскраво, стисло та з гумором.

Оцінювали виступи команд справедливе журі. До уваги бралися всі вказані у картках критерії.

Тому, за підрахунком голосів та підведенням підсумків,  три команди були нагороджені грамотами та сертифікатами на суму 2 тисячі гривень. Команда - переможець «Валеоздор» (названа на честь капітана Валерія Здора) з рук начальника відділу освіти, культури та спорту Тетяни Гречко отримали грамоту та сертифікат на суму 5 тисяч гривень.

Фото без опису   Фото без опису

Вітаємо переможців! Дякуємо усім гравцям за участь, чудові емоції, позитив та піднесений настрій.

Разом до здорового способу життя та Перемоги!