В ПРИМІЩЕННІ ЦНАП ВСТАНОВЛЕНО POS-ТЕРМІНАЛ

Дата: 26.04.2023 13:51

Фото без описуВ ПРИМІЩЕННІ ЦНАП ВСТАНОВЛЕНО POS-ТЕРМІНАЛ АТ ПРИВАТБАНК

Для зручності оплати адміністративного збору у Центрі надання адміністративних послуг Мартинівської сільської ради встановлено платіжний термінал, який дозволяє проводити платежі з допомогою пластикових карток миттєво.

Скористатись терміналом можуть держателі банківських карток будь-якого банку України (Mastercard, Visa, Простір, UnionPay із ознаками платіжності). Комісія складає 2 грн. + 2% від суми платежу.

Встановленню таких терміналів передувало підписання договору еквайрінгу з АТ «Приватбанк».

Відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги банківською карткою не виходячи із ЦНАПу (реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, посвідчення заповіту або довіреності, витягі з ДЗК, реєстрація права власності тощо).

Також за допомогою платіжного терміналу є можливість оплатити послуги з водопостачання та транспортні послуги Халтуринського ГСКП.

Безперечно, такі новації допоможуть комфортніше замовити платну адміністративну послугу та заощадити час відвідувачів.

Крок за кроком будуємо безпечну, сучасну, європейську, сервісну громаду орієнтовану на потреби громадян!