Вічна пам'ять Герою!

Дата: 28.04.2023 08:44

Фото без опису

28 квітня минає рік, як в селі Долина Краматорського району Донецької області, захищаючи нашу рідну Україну, загинув захисник Збройних Сил України, наш земляк,  патріот, Масленко Володимир Михайлович!

Могила нашого Героя знаходиться на знаменському цвинтарі Білухівського старостинського округу.

Пам’ять про наших Героїв захисників – це наш біль і наша гордість за те, що мали честь жити з ними в одній країні, в одному селі, навчатися в одній школі. До останнього подиху вони залишилися вірними кожному слову Військової присяги. Володимиру Михайловичу присвоєно звання Героя України посмертно.

Ми в боргу перед захисниками, які віддали своє життя за Україну. Їм потрібні як наші молитви, так і спільні дії сьогодні, щоб перемогти ворога і зберегти країну для нащадків!

Щирі співчуття рідним.

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях!