На зустрічі з очільником поліції Полтавської області

Дата: 12.05.2023 18:50

Фото без опису Сьогодні голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко взяв участь у зібранні, яке провів у відділі №3 Полтавського районного управління поліції (м. Карлівка) очільник поліції Полтавської області Євген Рогачов.

На зустрічі також були присутні очільники Ланнівської та Карлівської територіальних громад та начальник відділу поліції №3 Полтавського РУП.

Фото без описуСпільно обговорили соціально важливі теми, розглянули нагальні проблеми та шляхи їх вирішення, з урахуванням вимог сьогодення. Говорили про потребу створення на базі територіальних громад поліцейських станцій, визначили перелік об’єктів та приміщень, які потребують ремонту та реконструкції задля функціонування органу поліції. Також обговорили можливість реалізації проєктів Національної поліції, що покликані створити комфортне безпекове середовище для громад. З-поміж основних: «Поліцейський офіцер громади» та система електронного обліку «Custody Records».