Скликається засідання виконавчого комітету

Дата: 24.05.2023 15:32

23 травня цього року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження за №55-од про скликання чергового засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 26 травня 2023 року о 10-00 в приміщенні Мартинівського сільського будинку культури. На порядок венний засідання винесені. питання:

1. Про організацію оздоровлення дітей і підлітків влітку 2023 року.
  2. Про затвердження заходів щодо відзначення Міжнародного Дня захисту  дітей, святкування  Трійці, Дня Конституції України.
  3. Про організацію  ведення обліку  дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Мартинівській сільській раді.
  4. Про результати проведення  обстеження  об’єктів благоустрою населення, а саме  дитячих, спортивних та інших майданчиків.
  5. Про затвердження плану евакуації населення Мартинівської сільської територіальної громади у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.
  6. Про затвердження Переліку адміністративних послуг (у новій редакції), що надаються через Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мартинівської сільської ради
  7. Про призначення піклувальника для обмежено дієздатної особи (затвердження висновку опікунської ради  виконавчого комітету).
  8. Про затвердження висновку опікунської ради виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.
  9. Про присвоєння адреси нежитловій будівлі – пункт технічного обслуговування.
  10. Про присвоєння адреси об‘єкту будівництва.
  11. Про компенсацію витрат власникам житлових приміщень за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб по Мартинівській  територіальній громаді у квітні 2023 року.
  12. Про внесення доповнень до переліку доріг комунальної власності в населених пунктах Мартинівської сільської територіальної громади, що будуть ремонтуватись в 2023 році.
  13. Різне.