Практичний семінар «Фінансування потреб в автотранспорті в умовах війни»

Дата: 30.05.2023 15:09

Сьогодні, 30 травня, очільники Мартинівської сільської територіальної громади Віктор Котенко та Олександр Родик взяли участь у практичному семінарі «Фінансування потреб в автотранспорті в умовах війни», в рамках 30-ої Міжнародної спеціалізованої виставки автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів ComAutoTrans, який у              м. Києві на базі платформи «Безпека ЖКГ», «Економіка та інвестиції» організували  та провели Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та ДП «Прем’єр Експо».

На практичний захід були запрошені голови територіальних громад, заступники голів громад, фахівці з публічних закупівель,  юристи, керівники та спеціалісти органів місцевого самоврядування з питань ЖКГ та економічного розвитку, представники підрозділів з питань управління комунальним майном, у тому числі фахівці підпорядкованих підприємств та установ, органів державної влади, служб, які здійснюють ремонтно-експлуатаційні роботи, пожежно-рятувальних загонів, управлінь поліції та ін.

Зокрема, учасники семінару розглянули потреби та проблеми, які виникають у  громадах при здійсненні закупівель автотранспорту та надання експертної допомоги, обговорили деталі проведення тендерів міжнародних інституцій з придбання техніки для проєктів, взяли участь у практичних кейсах та спілкувалися щодо співпраці з донорами для придбання спецтехніки.