Проводяться навчально-методичні збори з питань цивільного захисту та пожежної безпеки
На виконання розпорядження голови Полтавської обласної військової адміністрації від 08.05.2023 року № 258 «Про план основних заходів цивільного захисту Полтавської області» в період з 7 по 9 червня 2023 року на базі ОВА з виїздом на територію Полтавського району проводяться навчально-методичні збори за участю керівників структурних підрозділів з питань цивільного захисту РВА, територіальних громад та представників служби державної охорони регіональних ландшафтних парків.
У даних заходах приймає участь заступник Мартинівського сільського голови Олександр Родик.
Відповідно Плану проведення зборів учасникам зібрання надається методична консультація та проводяться практичні заняття. Так, протягом вчорашнього дня (7 червня), присутні мали змогу ознайомитись із порядком оповіщення населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, стосовно організації укриття населення у фонді захисних споруд ЦЗ, щодо планування та проведення евакуаційних заходів, організації радіаційного і хімічного захисту населення і територій, про шляхи забезпечення пожежної безпеки ТГ.
Сьогодні, 8 червня, відбувся виїзд до лісового масиву на території Полтавської територіальної громади, де відбувались практичні заняття на навчальних місцях.
Учасники зборів здобували навики та вміння стосовно очищення технічної води для потреб населення, водозабору та подачі вогнегасних речовин для цілей пожежогасіння, проведення рятувально-водолазних робіт, протимінної безпеки, надання екстреної медичної допомоги постраждалим, організація гасіння умовної лісової пожежі, та інше.
На 9 червня заплановано відвідати регіональний ландшафтний парк «Диканський» та заслухати лекцію «Сучасні підходи до управління ландшафтними пожежами».
Співпрацюємо на майбутнє задля наближення Перемоги! Разом вистоїмо!