16 червня у місті Миргород відбулися збори представників громад – членів Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України.

Дата: 16.06.2023 15:08

Фото без опису На збори були запрошені народні депутати України, начальник Полтавської військової адміністрації, голова Полтавської обласної ради, генеральний директор директорату з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно - територіального устрою Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, депутати Полтавської обласної ради, виконавчий директор Асоціації міст України.

Мартинівську ТГ на даному заході представляв сільський голова Віктор Котенко.

Учасники зібрання у порядку денному працювали над наступними питаннями: говорили про взаємодію органів місцевого самоврядування та державної влади на регіональному рівні в умовах військового стану, вирішували проблемні питання та їх законодавче врегулювання, слухали про місцеві податки, як стимул для розвитку громад, спілкувалися щодо організації та проведення повоєнних виборів, взяли до відома інформацію про діяльність Асоціації міст України в умовах воєнного стану, обмінялися досвідом стосовно підвищення фінансової спроможності територіальної громади та створення умов для ефективного використання ОМС своїх повноважень та інше.

Фото без опису Радник голови Асоціації міст України Віталія Кличка Оксана Продан вручила подяку Мартинівському сільському голові Віктору Котенку за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, за допомогу Об’єднаним Силам Збройних сил України та громадянам з постраждалих внаслідок воєнних дій територій.