1. Про заходи щодо відзначення Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці Незалежності України

Дата: 28.07.2023 11:41

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 27 липня 2023 року               с. Мартинівка                        № 347/2023

Про заходи щодо відзначення

Дня Державного Прапора України

та 32-ї річниці Незалежності України

Відповідно до пп. 3 п. б ст. 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Мартинівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити заходи щодо відзначення Дня Державного Прапора України  та 32-ї річниці Незалежності України (додаються).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради.

Сільський  голова                                                                 Віктор КОТЕНКО

до рішення виконавчого комітету

від 27.07.2023 р. №347/2023

заходів з підготовки та відзначення
Дня Державного прапора України та 32-ї річниці Незалежності України на території Мартинівської сільської  ради

1. Забезпечити благоустрій населених пунктів сільської ради, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, загиблим учасникам Революції Гідності, російсько-української війни.

Халтуринське ГСКП

старости населених пунктів,

Серпень 2023року

1. Забезпечити проведення у День Державного Прапора України офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України за участю керівництва органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості,

Відділ освіти, культури та спорту

старости населених пунктів

23 серпня 2023 року

1. Забезпечити організацію з нагоди Дня незалежності України в населених пунктах громади заходів за участю керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів місцевої ради, громадськості, духовенства.

Відділ освіти культури та спорту

До 22 серпня 2023 року

1. Організувати в центрі громади та інших населених пунктах церемонії покладання живих квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, загиблим учасникам Революції Гідності, російсько-української війни.

Відділ освіти, культури та спорту,

старости населених пунктів

До 23 серпня 2023 року

1. Провести роботу з представниками релігійних організацій щодо проведення молебнів за Україну та український народ в храмах, що розміщуються на території Мартинівської територіальної громади.

Відділ освіти, культури та спорту,

старости населених пунктів, загальний відділ

23-24 серпня 2023 року

1. Забезпечити проведення навчально-виховних, інформаційно-просвітницьких, культурно-мистецьких та інших тематичних заходів, присвячених подіям та персоналіям різних періодів багатовікової історії становлення і розвитку Української держави, державних символів України.

Відділ освіти культури, відділ культури

та спорту, сільські бібліотеки

Серпень 2023року

1. Забезпечити проведення тематичних виставок фото- та архівних документів, присвячених історії українського державотворення та питанням сучасного розвитку Української держави.

Відділ освіти культури, відділ культури та

спорту, сільські бібліотеки

Серпень 2023року

1. Організувати у освітніх закладах пізнавальні, ігрові, навчально-виховні, мистецькі, спортивні заходи, спрямовані на формування у підростаючого покоління активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

Відділ освіти культури, відділ культури та

спорту, освітні заклади громади

1. Сприяти широкому анонсуванню та висвітленню у засобах масової інформації теми українського державотворення та заходів з відзначення на території Мартинівської сільської ради Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці незалежності України.

Апарат сільської ради, загальний відділ,

старости сільської ради,

Серпень 2023 року

1. Забезпечити в місцях проведення масових заходів охорону громадського порядку, дотримання безпеки дорожнього руху та пожежної безпеки, належне медичне супроводження.

Серпень 2023 року