Дата: 14.08.2023 09:12

Фото без опису Чкалове – одне з двох сіл Херсонщини, яке відновлює Полтавська область у межах ініціативи «Пліч-о-пліч». До війни тут жили 600 людей.

Коли зайшли російські окупанти, нищили все що бачили – будинки, школу, садочок, ФАП, фермерські підприємства.

9 місяців село було в окупації. Весь цей час росіяни жили в сільській раді. Зроблене людьми бомбосховище забрали також для своїх потреб і не впускали туди нікого.

Місцеві жителі кажуть – із нетерпінням чекали ЗСУ! Коли вже наші хлопці гнали окупантів, росіяни поспіхом у кожному дворі намагалися щось украсти: одяг, транспорт, килим, навіть дрова, ті, що люди на зиму готували.

Фото без опису 10 листопада 2022 року стало днем довгоочікуваного звільнення, а 11-го у Чкалове завезли гуманітарну допомогу. Люди почали повертатися у свої домівки.

Нині в селі триває робота. Будівельники з Полтавщини відновлюють пошкоджене житло. Вже в 14 домогосподарствах замінили вікна та двері, відремонтували дах. На черзі – відновлення ФАПу та школи.

Люди твердо вірять: прогнали окупантів із рідної землі, відновлять і територію!

У цьому їм допомагає вся Україна!

#разомвідбудуємо

#плічопліч