З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 08:10

Шановні жителі Мартинівської громади!

Вітаю вас із найважливішим святом нашої держави – Днем Незалежності України!

Незалежність - синонім слова свобода - свобода думок та вчинків. Незалежність - це безумовна віра в себе і здатність відстоювати свою точку зору в будь-якій ситуації. Незалежність - це своє власне бачення світу. Саме таке свято Україна святкує сьогодні. І саме таким шляхом наша держава сьогодні йде - шляхом утвердження єдиної української нації, яка усвідомила себе і готова битися за власну ідентичність.

Український народ пройшов довгий шлях до омріяної свободи та незалежності. Цей день – не просто свято. Він символ неділимості та недоторканності земель України.

Чергову річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Сьогодні на полі бою нам доводиться захищати свій історичний вибір і право вільно жити на власній землі. І ми робимо усе, що можемо, щоб разом вистояти в цій війні за нашу свободу, за нашу незалежність, за те, щоб Україна жила і процвітала! Лише завдяки нашій щирій і постійній підтримці одне одного, завдяки згуртованості та увазі до ближнього ми обов’язково переможемо! Як відзначив Президент України, це наша спільна боротьба! І буде наша спільна ПЕРЕМОГА!

Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

Вічна слава усім, хто віддав життя за Україну! Вічна слава усім нашим захисникам та захисницям! Слава Україні!

З повагою,

Сільський голова                                               Віктор КОТЕНКО