Про заборону проведення масових заходів на території Мартинівської територіальної громади на період з 21 по 27 серпня 2023 року.

Дата: 21.08.2023 14:51

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

21 серпня  2023 року               с. Мартинівка                       104-од

На виконання вимог Закону України «Про правовий режим воєнного стану»,  враховуючи лист Офісу Президента України від 17.08.2023 року № 41-01/1341, рішення Ради оборони Полтавської області від 21.08.2023 року № 48 «Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України , захисту безпеки населення та інтересів держави», з метою забезпечення безпеки громадського порядку на території Мартинівської територіальної громади,

1. В населених пунктах Мартинівської сільської рад Полтавського району Полтавської області з 21 по 27 серпня 2023 року:
    1. заборонити проведення масових заходів, демонстрацій, показу військової техніки, озброєння, обладнання та спецзасобів;
    2. дозволити проведення  протокольних  заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, а саме: підняття державного прапора та покладання квітів зі суворим дотриманням обмежень воєнного стану.
  2. Старостам Білухівського та Варварівського старостинських округів (А.М. Бойченко та М.Ф. Данцю):
    1.  довести зміст цього розпорядження до жителів відповідних старостинських округів;
    2. забезпечити дотримання мешканцями старостинських округів громадського порядку в громадських місцях у період з 21 по 27 серпня 2023 року.
    3. вчасно реагувати та повідомляти органи Національної поліції   України про факти порушення безпеки громадського порядку.
  3. Начальнику відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради (Гречко Т.С.):

3.1. довести зміст цього розпорядження до керівників комунальних закладів культури та освіти та забезпечити його виконання.

1. Загальному відділу апарату Виконавчого комітету Мартинівської сільської рад (Семеренко Т.М.) розмістити на офіційному сайті Мартинівської сільської ради інформацію про заборону  проведення масових заходів, що  діють  на території Мартинівської територіальної громади, згідно з цим розпорядженням.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                  (підпис)                              Віктор КОТЕНКО