1. Про стан готовності шкіл, дошкільного навчального закладу до нового навчального 2023-2024 років

Дата: 11.09.2023 12:09

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від 30 серпня 2023 року         с. Мартинівка              № 360/2023

Про стан готовності шкіл, закладу дошкільної освіти до нового 2023/2024 навчального року

Керуючись підпунктом 1 пункту "а" статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 66 Закону України "Про освіту", заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради Гречко Т.С. та з метою організованого початку 2023/2024 навчального року, виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати стан готовності закладів освіти Мартинівської сільської ради до нового 2023/2024 навчального року, у тому числі теплового господарства закладів освіти та готовність до опалювального сезону, задовільним.
  2. Начальнику відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради Гречко Тетяні:

2.1. привести у готовність до використання за призначенням захисні споруди цивільного   захисту, найпростіші   укриття,   які перебувають на балансі закладів освіти та забезпечити їх необхідним обладнанням (необхідним інвентарем, медикаментами, питною водою та підключення до мережі Інтернет) та резервними автономними джерелами енергопостачання.

до 01 вересня 2023 року

2.2. вивчити питання забезпечення закладів освіти тривожними кнопками виклику поліції.

до 01 січня 2024 року

2.3. організувати проведення у закладах освіти занять з питань пожежної безпеки, запобігання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, правил поводження з такими предметами, практичних тренувань щодо дій у разі оголошення сигналу "Повітряна тривога", пожежі, терористичного акту.

вересень 2023 року

2.4. забезпечити навчання учнів у закладах загальної середньої освіти та визначити форму організації освітнього процесу з врахуванням безпекової ситуації, рекомендацій комісії по обстеженню закладів освіти та наявності укриттів.

до 01 вересня 2023 року

2.5. забезпечити всі необхідні заходи для підготовки опалювальних систем закладів до роботи в осінньо-зимовий період та підписати акти готовності теплових господарств в Управлінні Державної інспекції енергетичного нагляду України в Полтавської області

до 20 вересня 2023 року

2.6. забезпечити   суворий  контроль  за   споживанням   паливно-енергетичних ресурсів