Турнір з футболу, присвячений пам'яті загиблого в зоні АТО односельчанина Дмитра Барвіна

Дата: 18.09.2023 11:47

16 вересня на центральному стадіоні у с. Мартинівка за участю футбольних команд Мартинівської та Карлівської територіальних громад  відбувся турнір з футболу, присвячений пам'яті загиблого в зоні АТО односельчанина Дмитра Барвіна

На церемонії відкриття спортивного заходу були присутні: батьки  Героя України Барвін Ольга Олексіївна та Володимир Володимирович, очільники та депутати Мартинівської сільської ради, старости Білухівського та Варварівського старостинських округів, голова Ланнівської сільської ради Костянтин Удовіченко, заступник Карлівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Ткачов, вболівальники.

На початку заходу з теплими словами вітань до усіх присутніх звернувся голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко. Він згадав про подвиг героя Дмитра Барвіна, бажав гравцям справжньої професіональної гри, а присутнім вболівальникам миру та безхмарного неба над головою.

До слів вітань долучилася також начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблого Героя.

Під час футбольного турніру гравці всіх команд продемонстрували свою майстерність та командну згуртованість. Та все ж найсильнішою командою виявилась футбольна команда «Максимівка» Карлівської ТГ, яка здобула перемогу. ФК «Максимівка» нагороджена кубком турніру з футболу, присвячений пам’яті Героя Дмитра Барвіна

Друге місце посіла ФК «Орчик» (Білухівка-Варварівка) Мартинівської ТГ, третє місце виборола  ФК «Молодь» Карлівська ТГ.

Всі команди нагороджені кубками, медалями та заохочувальними призами.

По завершенню турніру відбулося нагородження переможців:

Кращий бомбардир - Авраменко Владислав (ФК "Максимівка");

Кращий воротар - Ткач Ігор ("Орчик");

Кращий захисник - Ріжко Олексій (ФК "Максимівка").

Суддя - Манько Василь.

Вітаємо ФК «Максимівка» з перемогою!

Командам – учасникам бажаємо яскравої гри у майбутніх змаганнях !

Пам’ять про Дмитра Барвіна живе в серцях його вдячних земляків…

Ніколи не забудемо!

P.s. Після завершення гри всі бажаючі змогли пом’янути Дмитра Барвіна цукерками та печивом, які підготували для присутніх рідні загиблого Героя.

Світла пам’ять Воїну!

Ми вистоїмо у цій страшній  війні! Ми маємо вистояти заради тих, кого вже немає! Ми вистоїмо знову!